Kabak Koyu Pansiyonları - Pansiyon Fiyatları

Kabak Koyu pansiyon ve Kabak Koyu pansiyonları tanıtımlarının yapıldığı, Muğla, Fethiye, Kabak Koyu pansiyon ve Kabak Koyu pansiyonlar hakkında fiyatların, fotoğrafların, rezervasyon imkanının sunulduğu sayfa.
 
Tesis Arama
Tesis Adına Göre Ara :
Lokasyon
Ülke :
İl :
İlçe :
Mevki :

Tesis Türü
 
 
 
 
 

Ölüdeniz'den dolmuşla üst kısmına kadar geldikten sonra toprak bir patikadan aşağı inerek ulaşılan cennet gibi bir koy.

Yoga dersleri için grupların tercih ettikleri, sessiz, sakin bir tatil isteyen, lüksle işi olmayanlar için ideal bir yer. Konaklama için 3 - 5 bungalov tesisi ve çadır alanları var. Fethiye Kabak Koyu pansiyonları diyebileceğimiz yerler de yine çadır ya da en fazla iki katlı ahşap yapılar.

Kabak Koyu pansiyonları, doğanın içinde doğal bir ortam sunuyor sizlere. Giderken bile aracınızı bir kenarda bırakmanız gerekiyor. Tepelerden yürüyerek iniyorsunuz. Oldukça geniş bir kısmı da SİT Alanı ilan edilmiş.

Bu küçük koyda konaklarken geceler ayrı bir sessiz, ayrı bir keyifli. Sadece Kabak Koyu pansiyonlarından çıkan sesleri duyuyorsunuz, biraz aşağı, deniz kıyısına inerseniz eğer de dalgaların sesini duyabiliyorsunuz. Geceleri, belki ağustos böceklerinin sesleri eklenir en fazla. Geri kalanı şen şakrak gülüşler...

Kabak Koyu pansiyonlarının fiyatları ise, 30 TL'den başlıyor ve mevsime 60 - 70 TL'ye kadar artabiliyor. Ancak sizi doğa ile bu kadar iç içe olduğunuzu hissettiren başka bir pansiyon yoktur eminiz. Bu nedenle Kabak Koyu pansiyonlarında konaklamak verdiğiniz ücrete değiyor.

 
 
Gezgin Yorumları
 
Merhaba, ben 4 gün önce döndüm Kabak Koyu'ndan... Doğa muhteşem, dalga sesleriyle uyumak, ormanda yürüyüş, deniz... Ulaşım ancak doğaseverlerin katlanabileceği türden (ağır valizlerle gitmeye kalkmayın sakın!) Ancak pansiyonlar fiyatlarda uçmuşlar. Lüks otel fiyatları çekiyorlar. Konfor düşkünleri asla uğramasın!
Suzan Küçükkaya l 18 Şubat 2014, Salı 15:33 l  
 
Stresli şehir yaşamından sonra Kabak Koyu,uzun zamandır aradığım huzuru verdi. Kesinikle görülmesi gereken bir yer. Mavi ve yeşili bir arada yaşatan en iyi tatil mekanı.
Burcu Dündar l 18 Şubat 2014, Salı 15:22 l  
 
Kabak Koyu doğa olarak, manzara olarak eşsiz, tamam ona diyecek yok ama ulaşımı zor, araba giremiyor yürüyerek iniyorsunuz Kabak Koyu'na. Sıcakta 50 derecede de bu pek öyle kolay olmuyor. Bir de koyun göbeğinde betonarme bina kalıntıları var. Başlanmış ama sonra durdurulmuş fakat niye tekrar yıkılmamış onu anlayamadım. Çok çirkin bir görüntü oluşturuyor bence hemen yıkılması lazım. Denizi belli saatler inanılmaz güzel, belli saatler inanılmaz kötü Kabak Koyu'nun. Bazen köpük köpük ve bulanık oluyor, kirlilik midir biyolojik bir olay mıdır anlayamadım tam. Kabak Koyu'nda konaklama imkanları da kısıtlı eğer kendi bünyesinde banyosu olan odalar istiyorsanız, sadece 1-2 kampta var bu tarz odalar. Hatta şunu da söyleyeyim Kabak Koyu'nda kliması olan hiç oda yok yanlış bilmiyorsam. Gerçi ben geçen sene Haziran'ın sonunda gitmiştim ama hiç bunalmamıştım ama Fethiye'nin nemini düşünürseniz Temmuz Ağustos ızdırap olabilir diye düşünüyorum. Bir de söylememe gerek var mı bilmiyorum ama Kabak Koyu'nda her türlü böceğe hayvanata hazırlıklı olun, cangıl formatında bir yer olduğu için minik bir böcek bile görünce zıplayan kişilere göre bir yer değil Kabak Koyu. Son olarak Kabak Koyu bence gerçekten görülmesi gereken bir yer fakat gitmeden önce nasıl bir yer olduğunu bilin öyle gidin, öyle topuklular gece elbiseleri giyip gece sahilde tur atarım diyen kokoş bayanlar ağlayarak kaçabilirler benden söylemesi. ;)
Sibel Garzan l 18 Şubat 2014, Salı 15:10 l  
 
Kabak Vadisi'ne gidecekseniz bence de temmuz ağustos aylarında gitmeyin, hem sıcak ve kalabalık oluyor hem de yüksek sezon diye otel, pansiyon, camping odaları fiyatları yüksek oluyor, bence mayıs ve ekim en güzel ay Kabak Koyu'nda.
Numan Altekin l 18 Şubat 2014, Salı 14:50 l  
 
Kabak Koyu'nda kalmasanız bile bence kesin gidip günübirlik görün, Ölüdeniz, Kabak Koyu yolu süper manzaralı bir yol, Faralya köyünden Kelebekler Vadisi'nden geçiyorsunuz. Kabak Koyu'na arabayla iniş yok, arabanız 4 çeker ve yerden yüksek değilse arabayı yukarıda bırakmanızı öneririm. Orada köylüler 30 TL'ye aşağıya indiriyorlar arabayla eğer yüreyemem ben derseniz, ama yol ormanın arasından ve keyifli, 25-30 dakika kadar sürüyor.
Mustafa Hastürkoğlu l 18 Şubat 2014, Salı 14:42 l  
 
Kabak Koyu'nda 10 kadar farklı kamp işletmesi var ufak ufak. Çoğu çadır ve çardak konaklaması. Vadinin en tepesinde odalarının kendi tuvalet-duşu olan bir yer açılmış ama hem diğerlerinin 3 katı pahalı, hem de odadan manzara iyi görünse de denize inmesi işkence. Zaten koya ulaşım da yolun geçtiği dağın dik yamacından aşağıya yarım saatlik bir kaya inişi anlamına geliyor. Özellikle tekrar yukarı çıkarken iyi bir patika bulmazsanız kaya tırmanışı deneyimi ve sağlam bir bünye gerekebilir. Eşya olarak da sadece sırt çantanızın olmasını öneririm. Ellerinizin boş olması önemli. Otel turizmine alışık olan, konfor, teknoloji ve medeniyetten kopamayanlar ve özellikle de çocuklu aileler için pek uygun değl Kabak Koyu. Çardak: yerden yarım veya 1 metre yüksekte direkler üzerinde duran, sadece çatısı kapalı olan, yanları perde ya da kumaşla kapatılan tamamen kereste veya odundan derme çatma yapılmış balkonumsu kulübe. Genelde 2 kişinin ancak yatabileceği büyüklükte olanları var.
Rana Özdil l 18 Şubat 2014, Salı 14:32 l  
 
 
Peki Kabak Koyu hakkında sen neler düşünüyorsun?

Kabak Koyu için toplam 16 tesis listelendi.

Sıralama kriteri :
Tesis için seçilen tarih aralığında fiyat bulunamamıştır
Tree Houses Pansiyon

16 Kabak Koyu oteli arasında 14. sırada

%5 neredekal indirimi
 
Tree Houses Pansiyon, Kabak Vadisi'ndeki Kabak Koyu'nda yer alır. Kabak Koyu'na yukarıdan bakan Tree Houses Pansiyon, etrafı dağlar ve çam ağaçları ile çevrili bir dinlenme, konaklama ve...
9999 -9908.899682248 100000 2 5
 

En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Antik Kenti, yanartaşı ile alternatif tatilin bir başka adresi Olympos hakkında detaylı bilgiye Olympos sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Fethiye'den yaklaşık 80 km uzaklıktaki Kalkan'daki otelleri incelemek için Kalkan Otelleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

Tertemiz deniziyle tatilcileri büyüleyen Kaş bölgesindeki otelleri incelemk için Kaş Otelleri sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

Seyahat Tüyoları